Jak získat ID a KEY Tuya

www
Uživatelský avatar
Pete30
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3332
Registrován: 30. září 2020, 20:33
Dal poděkování: 172 poděkování
Dostal poděkování: 364 poděkování

Re: Jak získat ID a KEY Tuya

Příspěvek od Pete30 »

Pokud chceš řešit Sonoff přesuň se do vlákna Sonoff ať se to tu nemíchá dohromady s Tuya.
Díky.
Pokud nejsem přítomen tak jsem na rybách ;)

lubost
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 112
Registrován: 03. duben 2021, 15:19
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: Jak získat ID a KEY Tuya

Příspěvek od lubost »

Mám integrovaných pár zariadení v rámci localtuyy... kým žiarovky fungujú celkom fajn, viem im nastavovať aj farby, teplotu...
mám ale tri zásuvky, ktoré v rámci Smart Life aplikácie zaznamenávajú aj aktuálnu spotrebu, kumuluje sa v prehľadoch po mesiacoch...
V zmysle vyššie uvedeného linku (DzurisHome) by sa zásuvkám, ktoré umožňujú meranie mali priradiť entity 18, 19 a 20. Mám to takto nastavené, ale v HA ich vidím iba ako switche - viem ich len zapnúť/vypnúť. Žiadna ďalšia entita ohľadne spotreby, aktuálneho napätia...
Vedel by niekto poradiť, ako by som to mohol ovplyvniť...?

Vďaka, Ľ

PS: Mám v rámci Smart Life nastavenú scénu pre sušičku prádla (nie je smart), že keď sa zníži príkon v tej zásuvke pod určitú hodnotu, tak príde notifikácia na mobil, že je dosušené... celkom fajn to funguje... ale odkedy som objavil možnosť na repráčik google posielať aj slovenské texty (odrazil som sa od počasia v šablónach), tak by som to mal radšej v HA, kde sú tie možnosti úplne iné...

Odpovědět

Zpět na „Tuya“